Fyzioterapeut a Masér

Som Ing. Ján Čižmár

Pokiaľ mávate stuhnuté svaly, spazmu, svalové bolesti chrbta, šije či končatín, natiahnuté svaly následkom jednostranného zaťaženia, potrebujete sa uvoľniť od stresu, preventívne zlepšiť obranyschopnosť organizmu, zlepšiť fyzický a psychický stav a dostať sa znovu do kondície, uvažujete o tom, že by ste si mali zájsť na kvalitnú masáž a neviete si nájsť čas, nechce sa vám cestovať, tak ste tu správne.

Pracujem príležitostne aj ako mobilný masér v Žiline v domácom aj pracovnom prostredí. Robím klasickú, športovú a relaxačnú masáž, podľa dohody. To všetko ponúkam jednotlivcom aj pre firmy.

Pred masážou vykonám krátku konzultáciu o Vašom zdravotnom stave, zistím Vaše problémy, potreby, preberieme bolestivé a chúlostivé miesta a masáž prispôsobím Vašim požiadavkám.

Po masáži Vaša spokojnosť bude mojou motiváciou Vám opätovne pomôcť.

Špecializujem sa predovšetkým na nasledujúce masérske procedúry:

Klasické zdravotné masáže celého tela alebo len niektorých častí, aj relaxačnú a športovú variantu masáže. V prípade záujmu pridám hmaty reflexnej masáže.


Ponúkam relaxačné zmyselné uvoľňovacie masáže pre ženy, na uvoľnenie nie len svalov, ale aj duše, tela, samozrejme, v rámci dohodnutých hraníc.

procedura-21

Môj príbeh